būsimi renginiai

Data, laikas
Renginio organizatorius
Renginio
Atsakingas asmuo
metai, mėnuo, diena, val.
bendruomenių susivienijimo (jos projektą įgyvendinančios bendruomenės) ar pavienės bendruomenės pavadinimas
savivaldybė
vieta
trumpas turinys
pareigos bendruomenių susivienijime ar pavienėje bendruomenėje, vardas, pavardė, tel. nr.
2019-09-16
07:30
Klovainių bendruomenė
Pakruojo r.
Klovainiai
Vykdoma akcija, Klovainių pagrindinės mokyklos moksleiviams bus dalinamos informacinės skrajutės apie saugų eismą, taip pat dalinami atšvaitai
Ramunė Šumskienė, tel. 868841576
2019-09-16
07:30-08:00
Klovainių bendruomenė
Pakruojo r.
Klovainiai
Vykdoma akcija, Klovainių pagrindinės mokyklos moksleiviams bus dalinamos informacinės skrajutės apie saugų eismą, taip pat dalinami atšvaitai.
Ramunė Šumskienė, tel. 868841576
2019-09-16
10:00
Jaunuolių dienos centras
Panevėžio m.
Kranto g. 18, Panevėžys
Paskaitoje – diskusijoje su Panevėžio miesto kelių policijos atstovais aptarsime kaip mes turime elgtis gatvėje ne tik dieną, bet ir tamsiu paros metu. Kuria kelio puse eiti jei esame ne miesto teritorijoje. Sužinosime kokios yra pėsčiųjų ir dviratininkų teisės ir pareigos.
Jolita Kavaliauskienė, tel. 865225966
2019-09-18
17:00
Radviliškio rajono Šeduvos lopšelis-darželis (Vėriškių bendruomenė koordinatorius)
Radviliškio r.
Šeduva
Pramoga „Mokomės mažųjų saugumo abėcėlės“. Pramoga skirta ugdytiniams ir jų tėveliams.
Daiva Staškūnienė, tel. 860335542
2019-09-19
14:00
Radviliškio rajono Šeduvos lopšelis-darželis (Vėriškių bendruomenė koordinatorius)
Radviliškio r.
Šeduva
Dviratininkų šalmų paroda. Vaikai ir tėveliai rinks saugiausią, gražiausią dviratininko šalmą.
Daiva Staškūnienė, tel. 860335542
2019-09-19
17:00
Klubas "Bendraminčiai"
Radviliškio r.
Pociūnai
Piešimas - paroda. Diena be automobilio. Kalbėsime apie automobilių taršą, autoavarijas. Piešime plakatus, priminimus, kad rugsėjo 22-oji - diena be automobilio.
Vilma Digimienė, tel. 861809177
2019-09-20
-
Pikelių bendruomenė
Mažeikių r.
Pikelių miestelis
Eismo požiūriu saugios bendruomenės gyvenamosios aplinkos kūrimas
Danielius Gedutis, tel. 868655621
2019-09-20
09:00
Panevėžio r. gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“
Panevėžio r.
Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla
Akcija „Mokslo metų pradžia saugi visiems“
Jurgita Zalatorienė, tel. 861693800
2019-09-20
09:00
Panovių kaimo bendruomenės centras
Šakių r.
Gelgaudiškis - Zypliai
Išvyka į Gelgaudiškio, Zyplių dvarus
Virginija Gylienė, tel. 862796749
2019-09-20
10:00
Radviliškio rajono Šeduvos lopšelis-darželis (Vėriškių bendruomenė koordinatorius)
Radviliškio r.
Šeduva
Išvyka po Šeduvos miestą. Pasivaikščiojimas miesto gatvėmis. Saugus kelias į darželį. Pėsčiųjų perėjos ir elgesys prie jų.
Daiva Staškūnienė, tel. 860335542
2019-09-20
10:00
Jonavos Justino Vareikio progimnazija (koordinatorius VšĮ Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras)
Jonavos r.
Justino Vareikio progimnazija
Pradinių klasių mokinių paspirtukų varžybos. Tikslas pakartoti saugaus eismo taisykles, saugaus važiavimo paspirtukais taisykles, kultūringas ir saugus elgesys važiuojant paspirtukais šaligatviu.
Jadvyga Kulakauskienė, tel. 869935480
2019-09-20
10:00
Girėnų bendruomenės centras
Šakių r.
GirėGirėnų bendruomenės sporto aikštelė ir laisvalaikio salė
Girėnų BC vyks Šakių jaunųjų policijos rėmėjų, jaunųjų pasieniečių ir jaunųjų šaulių susitikimas, kurio metu vyks orientacinės, sportinės varžybos, o Girėnų BC suorganizuos saugaus eismo viktoriną.
Aušra Mockevičiūtė, tel. 865674797
2019-09-20
15:00
Asociacija "Pažėrų krašto bendruomenės centras"
Kauno r.
Pažėrai
Šventė vaikams Juokis vaikyste. Vyks viktorina,piešinių saugaus eismo tematika konkursas.
Loreta Vaičienė, tel. 868931312
2019-09-20
19:00
Slavikų seniūnijos bendruomenės centras
Šakių r.
Slavikų kaimo teritorijoje
Naktinis pėsčiųjų žygis „Knygnešių takais“, kurio metu bus ypač akcentuojamas saugus dalyvavimas keliuose ir gatvėse.
Renata Baltrušaitienė, tel. 861220662
2019-09-20
20:00
Tytuvėnų krašto bendruomenė
Kelmės r.
„Tytuvelo“ prie Bridvaišio ežero (Tytuvėnai)
Tytuvėnų krašto bendruomenė kartu su Tytuvėnų kultūros centru, Tytuvėnų seniūnija, Tytuvėnų piligrimų centru ir Tytuvėnų regioniniu parku organizuoja Europos paveldo dienas Tytuvėnuose 2019-09-20. 20 val. Rudens lygės ugnies ir vandens istorija- legenda „Kai piliakalniu ateina didysis briedis“ prie Bridvaišio ežero ant piliakalnio. Šis renginys vyks tamsiuoju paros metu. Kad šventės dalyviai saugiai grįžtų į namus, jiems bus primintos saugaus eismo taisyklės ir dalyviai bus apdovanoti projekto atšvaitais ar liemenėmis.
Regina Karašauskytė, tel. 86852940
2019-09-21
11:00
Vaikutėnų krašto bendruomenė
Utenos r.
Vaikutėnai - Sudeikiai
Organizuosime dviratininkų žygį, kurios metu paminėsimę akciją ,,Diena be automobilio“. Dviračių žygis vyks visą dieną, dalyvaus įvairaus amžiaus dviračių sporto mėgėjai. Numatomas maršrutas į Sudeikių seniūniją, aplankant miestelį, Alaušo ežerą ir kt. vietoves.
Laima Zabarauskaitė, tel. 861045188
2019-09-21
11:00
Girėnų bendruomenės centras
Šakių r.
Šakių Jaunimo kūrybos ir sporto centras
Vyks girėniškių trijų kartų krepšinio varžybos, bus dalinami atšvaitai, dalyviai supažindinti su kelių eismo taisyklėmis.
Aušra Mockevičiūtė, tel. 865674797
2019-09-21
12:00
VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“
Raseinių r.
Raseiniai
Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ kasmet dalyvauja Raseinių raj. rudens šventėje, visiems šventės dalyviams pravesime saugaus eismo viktoriną „Ar saugai save ir kitus?“ ir priminsime saugaus eismo taisyklės.
Judita Stoškienė, tel. 865290257
2019-09-21
16:00
Rečionių bendruomenė
Ukmergės r.
Rečionys
Orientacinės varžybos vaikams ir jaunimui su saugaus eismo užduotimis.
Janina Stancikaitė-Strikienė, tel. 867336208
2019-09-21
17:00
Rečionių bendruomenė
Ukmergės r.
Rečionys
Bendruomenės protmūšis visų amžiaus kategorijų žmonėms saugaus eismo tema.
Janina Stancikaitė-Strikienė, tel. 867336208
2019-09-22
18:00
Vėriškių bendruomenė (koordinatorius)
Radviliškio r.
Vėriškiai
Renginys šeimoms. Dienos be automobilio paminėjimo proga. Susitikime kalbėsime apie ekologiją, judėjimo būtinybę vyresnio amžiaus žmonėms ir apie galimybes sveikiau gyventi.
Aldona Jurelevičienė, tel. 867084373
2019-09-22
19:00
Aukštelkės kaimo bendruomenė "Aukštarūžė"
Šiaulių r.
Aukštelkė
Saugi lygiadienio šventė. Koncertas vyks vakare Aukštelkės bažnyčioje. Kadangi jau ruduo, tamsūs vakarai, prisiminsime saugaus eismo taisykles, Padovanosime šviesą atspindinčius atšvaitus, kad kelyje būtų matomi.
Violeta Budreckienė, tel. 868393249
2019-09-23
10:00
Radviliškio rajono Šeduvos lopšelis-darželis (Vėriškių bendruomenė koordinatorius)
Radviliškio r.
Šeduva
Akcija – diena be automobilio. Organizuosime lankstinukų bei skrajučių dalijimą miesto aikštėje.
Daiva Staškūnienė, tel. 860335542
2019-09-23
10:00
Zanavykų muziejus
Šakių r.
Lukšiai
Rugsėjo 23 d., pirmadienį, Zanavykų muziejaus darbuotojai organizuos akciją skirtą Keliaujančiųjų ir vairuotojų dienai paminėti. Šios akcijos tikslas – priminti visiems apie pagarbą ir lygiateisiškumą jaustis saugiais kelyje. Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną pirmą kartą paskelbė Lietuvos vyskupų konferencija plenarinio posėdžio, vykusio 2009 m. gegužės 26–28 d., metu. Akciją organizuosime Lukšiuose prie V. Grybo gimnazijos nuo 10 val., prie muziejininkų prisijungtų Šakių r. Policijos Komisariato vyresnioji tyrėja, bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė ir už Šakių rajoną atsakinga Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie SM specialistė Natalija Kvietkauskienė.
Renata Kutkienė, tel. 865085035
2019-09-23
10:00
Nemakščių bendruomenės santalka
Raseinių r.
Nemakščių darželis
Kadangi rugsėjo 22 d. yra Tarptautinė diena be automobilio ,ir yra sekmadienis tai rugsėjo 23d. su vaikais ir suaugusiais bus diskutuojama apie transporto priemones kurie gali pakeisti automobilius,
Regina Pratašienė, tel. 867128451
2019-09-23
10:00-13:00
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“
Šakių r.
Gelgaudiškio dvaro prieigos, vaikų darželio teritorija
Savaitės renginių metu vyks dviračių paradas, testavimas „Vis greičiau ir saugiau“, važiavimas gatvėmis „Žalia, geltona, raudona“ ir dviračių orientacinis „Ratuotas ir orientuotas“, piešinių konkursas.
Genė Žilinskienė, tel. 861624841
2019-09-23
11:00
Jonavos vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" (Jonavos r. neįgaliųjų veiklos centras koordinatorius)
Jonavos r.
Lopšelis – darželis „Saulutė“, Jonava
Skelbiama „Diena be automobilio“. Vaikams – šventė „Šviesoforo spalvos, paspirtukų, dviratukų varžybos. Tėvams, pasiimant vakare vaikus, pateiktos užduotys saugaus eismo tema.
Natalija Žuravliovienė, tel. 868177011
2019-09-23
12:00
Girėnų bendruomenės centras
Šakių r.
Girėnai
Girėnų bendruomenės nariai, minėdami artėjančią Keliautojų ir vairuotojų dieną, kartu su Šakių r. policijos pareigūnais bei LAKD mūsų regiono atstove N.Kvietkauskiene Kauno g., Girėnų k., Šakių r., kalbins pėsčiuosius, dviratininkus, transporto priemonių vairuotojus, primins kokia artėja diena, Kelių eismo taisykles, dalins dalomąją medžiagą.
Aušra Mockevičiūtė, tel. 865674797
2019-09-24
10:00
Šeduvos globos namai (Vėriškių bendruomenė koordinatorius)
Radviliškio r.
Šiauliai
Saugiai keliausime į Šiaulius dalyvauti edukacinėje programoje „Valerijono“ vaistinėje
Andžela Brazienė, lel. 865689335
2019-09-25
11:00
Radviliškio rajono Šeduvos lopšelis-darželis (Vėriškių bendruomenė koordinatorius)
Radviliškio r.
Šeduva
Pramoga - šventė „Lenktyniauju su vėju“. Dviratukų šventė su Šeduvos gimnazijos pirmų klasių mokiniais gimnazijos stadione.
Daiva Staškūnienė, tel. 860335542
2019-09-25
17:30
Asociacija Narsiečių bendruomenė
Kauno m.
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Antrasis renginys kartu su projektu „Prisijungusi Lietuva“: Teorijos paskaita suaugusiems. KET taisyklių teorijos pristatymas suaugusiems. Naujausi pasikeitimai. Kauno kelių policijos pareigūnai pristatys kelių eismo taisyklių naujoves. Asociacija Narsiečių bendruomenė taip pat dalyvauja projekte „Prisijungusi Lietuva“ ir labai džiaugiamės, kad projekto „Prisijungusi Lietuva“ su skaitmenine programa atvyks į mūsų šį bendruomenės renginį! Programa – edukacinio pobūdžio, interaktyvi ir nenuobodi! Ši veikla pritaikyta skirtingoms amžių grupėms, tad dalyvauti gali visi mūsų bendruomenės nariai.
Vilma Litvaitienė, tel. 861426058
2019-09-26
11:00
Radviliškio rajono Šeduvos lopšelis-darželis (Vėriškių bendruomenė koordinatorius)
Radviliškio r.
Šeduva
Akcija – „Atsargiai vaikai“. Sieksime atkreipti vairuotojų bei kitų eismo dalyvių dėmesį į vaikus keliaujančius miesto gatvėmis.
Daiva Staškūnienė, tel. 860335542
2019-09-26
11:00
Radviliškio rajono Šeduvos lopšelis-darželis (Vėriškių bendruomenė koordinatorius)
Radviliškio r.
Šeduva
Pramogoje „Lenktynės“ bus organizuojamos „mašinų“ lenktynės- estafetės. Vaikai mokysis saugiai „važiuoti“ darželio koridoriais.
Daiva Staškūnienė, tel. 860335542
2019-09-26
18:30
Labūnavos bendruomenės centras
Kėdainių r.
Labūnava
Renginio metu dalyviai bus supažindinami su pagrindinėmis šalyje saugų eismą reglamentuojančiomis teisės aktų nuostatomis, projektais, teisės aktų pataisomis. Primenama, jog eismo dalyvių elgesys grindžiamas tarpusavio pagalba ir atsargumu.
Jurgita Vaitiekūnienė, tel. 861494774
2019-09-27
11:00
Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Dobilas“ (koordinatorius VšĮ Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras)
Jonavos r.
Lopšelis – darželis „Dobilas“
Projekto „Saugus – tai laimingas“ metu atvyksta policijos, greitosios pagalbos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai. Vaikus supažindina su visų tarnybų atstovų profesijomis, darbo specifika. Ugdoma savisauga, mokant saugiai elgtis namuose, gamtoje, gatvėse, keliuose, siekiant išvengti nelaimių bei tinkamai elgtis joms įvykus. Primenamas pagalbos numeris 112, apie kurį vaikai sudainuoja dainą „Alio 112“.
Neringa Petrusevičienė, tel. 862039096
2019-09-28
14:00
Raseinių r. Mirklių kaimo bendruomenė
Raseinių r.
Mirklių k. Aviečių g. 4
Tradicinė "Rudens gėrybių šventė" kur Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse "Eismo saugumas bendruomenėse 2019" didžiausias dėmesys bus skirtas eismo saugumui, vyks viktorina, priminsime saugų eismą gatvėje, kelyje. Dalyvaus Raseinių rajono pareigūnai. Tuo užtikrinsime, kad mūsų bendruomenės moksleiviai saugiai nuvyks į mokymų įstaigas ir sveiki grįš į namus. Pareigūnai ir pirmininkė išdalins atšvaitines liemenes, atšvaitus bei kitas priemones.
Gražina Andraitienė, tel. 861525765
2019-09-28
14:00
Vėriškių bendruomenė (koordinatorius)
Radviliškio r.
Vėriškiai
Kelionė į Radviliškio SPA – baseiną. Kelionėje priminsime saugaus elgesio reikalavimus. Žaisime žaidimus – klausimai -atsakymai saugaus eismo tema.
Aldona Jurelevičienė, tel. 867084373
2019-09-29
09:30
Aukštelkės kaimo bendruomenė "Aukštarūžė"
Šiaulių r.
Aukštelkė
Paminėsime vairuotojų ir keliautojų dieną. Bus aukojamos šv. Mišios už vairuotojus ir keliautojus, šventinami automobiliai bei kitos transporto priemonės.
Violeta Budreckienė, tel. 868393249
2019-09-29
12:00
Tytuvėnų krašto bendruomenė
Kelmės r.
Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčia
Tytuvėnų krašto bendruomenė dalyvaus šv. Mišiose Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčioje rugsėjo 29-ąją, paminės “Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną“. Po šv. Mišių įteiksime saugaus eismo bendruomenėse projekto atšvaitus ir palinkėsime saugaus kelio tiek pėstiesiems tiek vairuotojams.
Regina Karašauskytė, tel. 86852940
2019-10-05
12:00-14:00
Gedimino gatvės bendruomenė
Tauragės r.
Gedimino g., Tauragė
Renginys skirtas bendruomenės senjorams. Bus kalbama apie saugumą tamsiu paros metu, saugumą keliaujant visuomeniniu transportu ir kt.
Elena Jonikienė, tel. 860745623
2019-10-11
10:00-13:00
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“
Šakių r.
Gelgaudiškio dvaro prieigos, miesto teritorija
Važiavimas paspirtukais sukurtose eismo erdvėse laikantis saugaus eismo taisyklių. Viktorina saugaus keliavimo tema.
Genė Žilinskienė, tel. 861624841
2019-11-11
11:00
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“
Šakių r.
Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras, kultūros centras, vaikų darželis
Projekto veiklų aptarimas, statistiniai duomenys, eismo saugumo priemonių dalijimas.
Genė Žilinskienė, tel. 861624841

būsimos paskaitos

Data, laikas
Renginio organizatorius
Renginio
Atsakingas asmuo
metai, mėnuo, diena, val.
bendruomenių susivienijimo (jos projektą įgyvendinančios bendruomenės) ar pavienės bendruomenės pavadinimas
savivaldybė
vieta
trumpas turinys
pareigos bendruomenių susivienijime ar pavienėje bendruomenėje, vardas, pavardė, tel. nr.
2019-09-19
11:30-12:30
Kėdainių rajono vietos veiklos grupė
Kėdainių r.
Kėdainiai
Paskaita bendruomenei apie saugų eismą organizuojant saugaus eismo konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“
LKBS atstovė Sigita Grigaliūnienė, tel. 861135829
2019-09-21
13:00-14:00
Aleksandrijos Nukryžiuotojo Jėzaus parapija
Skuodo r.
Aleksandrija, Skuodo r.
Paskaita bendruomenei apie saugų eismą organizuojant saugaus eismo konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“
LKBS atstovė Sigita Grigaliūnienė, tel. 861135829
2019-09-23
10:30-11:30
Lukšių seniūnija
Šakių r.
Lukšiai
Paskaita bendruomenei apie saugų eismą organizuojant saugaus eismo konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“
LKBS atstovė Sigita Grigaliūnienė, tel. 861135829
2019-09-25
08:30-09:30
Labūnavos seniūnaitija
Kėdainių r.
Labūnava
Paskaita bendruomenei apie saugų eismą organizuojant saugaus eismo konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“
LKBS atstovė Sigita Grigaliūnienė, tel. 861135829
2019-09-25
18:30-19:30
Asociacija Narsiečių bendruomenė
Kauno m.
Aleksotas, Kauno m.
Paskaita bendruomenei apie saugų eismą organizuojant saugaus eismo konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“
LKBS atstovė Sigita Grigaliūnienė, tel. 861135829
2019-09-27
14:30-15:30
Druskininkų sav. socialinių paslaugų centras
Druskininkų sav.
Druskininkai
Paskaita bendruomenei apie saugų eismą organizuojant saugaus eismo konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“
LKBS atstovė Sigita Grigaliūnienė, tel. 861135829
2019-09-30
09:30-10:30
Kėdainių m. sutrikusio intelekto žmonių draugija
Kėdainių r.
Kėdainiai
Paskaita bendruomenei apie saugų eismą organizuojant saugaus eismo konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“
LKBS atstovė Sigita Grigaliūnienė, tel. 861135829