Naujienos

Per praėjusią savaitę šalies keliuose žuvo du dviratininkai ir motociklininkas

2018-07-03
Per savaitę, birželio 22–28 dienomis, Lietuvos keliuose žuvo trys žmonės – du dviratininkai ir motociklininkas. Jų amžiaus vidurkis – 49-eri metai. Šios eismo nelaimės įvyko Klaipėdoje, Utenos ir Kauno rajonuose.

Sužeisti 84 eismo dalyviai, tarp jų – 18 nepilnamečių. Sužeista 10 pilnametystės neturėjusių keleivių, šeši pėstieji, vienas automobilio ir dar vienas mopedo vairuotojas. Nukentėjo 37 keleiviai ir 27 vairuotojai – vienas motociklininkas ir vienas asmuo važiavęs su mopedu.

Taip pat sužeista 16 pėsčiųjų, iš jų septyni – pėsčiųjų perėjose, du dviratininkai ir su kelio darbininkai.

Pirminiais duomenimis, įvyko 66 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Neblaivūs vairuotojai, pirminiais duomenimis, dalyvavo penkiuose įvykiuose, kuriuose vienas žmogus žuvo, o dar šeši buvo sužeisti. 

Tarp nukentėjusiųjų – keturi keleiviai, vienas vairuotojas ir pėsčiasis.

Lyginant šios savaitės avaringumo statistiką su praėjusių metų ta pačia savaite, pirminiais duomenimis, įvyko penkiais eismo įvykiais daugiau, žmonių žuvo tiek pat – trys, o sužeista dviem daugiau.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/auto/saugus-eismas/2018/06/29/news/per-savaite-salies-keliuose-zuvo-du-dviratininkai-ir-motociklininkas-6797378/