Naujienos

Kai svarbi kiekviena sekundė: kodėl vairuotojai nepraleidžia greitosios pagalbos automobilių su švyturėliais?

2018-03-12
Vilnietė Giedrė Šopaitė-Šilinskienė socialiniuose tinkluose pasidalijo savo istorija, nutikusia kovo 1 d. vakarą, apie 17.30 val. Moteris iš Pilaitės rajono greitosios pagalbos automobiliu su sirenomis ir švyturėliais skubėjo į Santariškes – vežė sunkios būklės sūnų, dėl traukulių praradusį sąmonę.
 
„Turiu prašymą. Didelį. Visi, kas vairuojate ir dalyvaujate eisme kaip pėstieji, skirkite kelias minutes ir atsiminkite, kaip elgtis pamačius spec. tarnybų automobilį, atlekiantį su švyturėliais ir sirena.

Kovo 1 d. per pūgą ir patį piką greitoji lėkė veždama mažą vaiką be sąmonės į Santariškes, į reanimaciją. Bet iš tiesų tai lėkė lėtai – nesuskaičiuojamas skaičius vairuotojų, kurie nesitraukė iš kelio, dešimtys tokių, kurie rikiavosi prieš pat greitosios automobilį, užkirsdami jam kelią. O pėstieji... Kai mašinos sustodavo praleisti greitosios, pėstieji nuspręsdavo, kad būtent dabar yra geriausias laikas pereiti gatvę... Tik atsitiktinumas lėmė, kad nė vienas nepalindo po ratais.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/saugukelyje-lt/kai-svarbi-kiekviena-sekunde-kodel-vairuotojai-nepraleidzia-greitosios-pagalbos-automobiliu-su-svytureliais-787-936596