Naujienos

Avarijos žiemiškose spūstyse: ar dėl to irgi kalti kelininkai?

2018-03-12
Dažniausiai dėl blogo kelio ir spūsčių žiemą esame linkę kaltinti kelininkus. Kad per vėlai pradėjo kelius valyti ir barstyti. Neva todėl rytais vėluojame į darbą, o vakarais dvigubai ilgiau trunka mūsų kelionė namo.
 
Bet dar didesnė bėda – spūstis didinantys smulkūs techniniai įvykiai, susidūrimai. Apie spūsčių priežastis jau kalbėta ne kartą.
 
Pati didžiausia tragedija – dėl spūsčių (o gal dėl vairuotojų išsiblaškymo?) įvykstančios didelės avarijos. Tuomet scenarijus būna toks: dideliu greičiu atlekiantis auomobilis rėžiasi į spūstyje stovinčią koloną. Puikus (tiksliau, labai blogas) pavyzdys – avarija, įvykusi kelyje Klaipėda-Palanga.
 
Ketvirtadienį Klaipėdos aplinkelyje, važiuojant Palangos kryptimi, moters vairuojamas automobilis „Nissan Juke“ trenkėsi į sunkvežimį „Scania“. Spūstyje stovėjęs sunkvežimis apgadintas, moters automobilis sumaitotas. Vairuotoja išvežta į ligoninę.

Kokios tokių avarijų priežastys. Šiuo atveju pareigūnai kaip vieną iš versijų iškėlė žmogišką klaidą.


Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/saugukelyje-lt/avarijos-spustyse-ar-del-to-irgi-kalti-kelininkai-787-937750