Naujienos

Priminė tai, ką vairuotojai pamiršta: kaip elgtis pamačius pėsčiųjų perėją

2017-10-26

Ir vairuotojams, ir pėstiesiems trūksta atidumo – konstatuoja saugaus eismo ekspertai kalbėdami apie situacijas, kai kelias eismo juostas kertančioje perėjoje žūva ar yra sužalojami žmonės.

Vienas paskutinių skaudžių įvykių – šios savaitės pradžioje Klaipėdoje. Tris eismo juostas kertančioje pėsčiųjų perėjoje buvo partrenktas 63 metų amžiaus vyriškis. Šį kliudė automobilis, važiavęs pirmąja iš esamų trijų eismo juostų, nors vyrą jau buvo praleidę antra ir trečia eismo juostomis važiavę automobiliai.

Partrenktas vyras patyrė daugybinius sužalojimus, tačiau ne visada tokio tipo eismo įvykiai baigiasi taip.

Prieš porą metų visoje Lietuvoje nuskambėjo atvejis, kai Vilniuje, Teodoro Narbuto gatvėje pėsčiųjų perėjoje buvo mirtinai partrenkta į sostinę iš Pasvalio atvykusi studijuoti mergina. Tuomet nustatyta, kad eismo įvykio kaltininkė prieš pėsčiųjų perėją nesumažino greičio ir partrenkė pėsčiąją, kurią jau buvo praleidęs pirmoje eismo juostoje sustojęs automobilis.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/saugukelyje-lt/primine-tai-ka-vairuotojai-pamirsta-kaip-elgtis-pamacius-pesciuju-pereja-787-869722