Naujienos

Vairuotojai ir pėstieji atsipalaidavo – per savaitę sužeisti net 73 žmonės

2017-03-13

Pavasarį ilgėjant dienoms ir šylant orams atsipalaiduoti linkę ne tik vairuotojai, bet ir pėstieji. Jie ne tik nepasirūpina atšvaitais, bet ir išeina į gatvę smarkiai apsvaigę nuo alkoholio. Kaip rodo kelių policijos statistiniai duomenys, toks elgesys gali būti pražūtingas.

Kovo 3-iosios, penktadienio, naktį (apie 0.16 val.) Kaune, Petrašiūnuose, R. Kalantos gatvėje, esant šlapiai kelio dangai, lyjant, apšviestame ruože, automobilis „Audi 80 Avant“, kuris nustatyta tvarka neįregistruotas, vairuojamas neblaivaus, neturinčio teisės vairuoti 28 metų vyro, partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusius du pėsčiuosius. Nukentėjo 50-ties vyras ir 49-erių moteris.

Abu po įvykio greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo nuvežti į Kauno klinikas. Vairuotojui, pirminiais duomenimis, nustatytas vidutinis 2,14 promilės girtumas.

Kovo 4-osios, šeštadienio, vakare (apie 19.10 val.) Raseinių rajone, Viduklės seniūnijos Aleknų kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, esant šlapiai kelio dangai, neapšviestame ruože, keleivinis mikroautobusas „Volkswagen Crafter“, priklausantis UAB „Kautra“, vairuojamas 32 metų moters, partrenkė į važiuojamąją kelio dalį įėjusią pėsčiąją.

Žuvo 83 metų moteris, šio rajono gyventoja. Pėsčioji, eidama tamsiuoju paros metu, neturėjo nei atšvaito, nei kito šviesą atspindinčio elemento.

Skaitykite daugiau: http://auto.lrytas.lt/saugus-eismas/vairuotojai-ir-pestieji-atsipalaidavo-per-savaite-suzeisti-net-73-zmones.htm