Naujienos

Mažuosius mažeikiškius sukrėtė bendraamžio žūtis

2017-02-28

Mažeikių rajono pradinukai saugaus eismo pamokoje paniro į žaismingą aplinką. Vis dėlto prasisklaidžius pirmosioms džiugesio liepsnelėms Mažeikių pradinukų lūpose nuskambėjo ir rūpesčio gaidos.

Kaimyniniame rajone, apvirtus mikroautobusui, žuvo jų bendraamžis.

Avarijoje žuvo šešiametis

Šiurpi avarija vasario 24 dieną, penktadienį įvyko Raseinių rajone. Nesuvaldytas mikroautobusas įskriejo į upelį ir apsivertė. Avarijoje žuvo trys žmonės, tarp jų – šešiametis berniukas. Dar du žmonės, tarp kurių ir ketverių berniukas, gydomi ligoninėje.

Policija skelbė, kad mikroautobuso gale sėdėjo du ketverių ir šešerių mažamečiai bei jų tėvas. Atbėgę vietos gyventojai juos ištraukė iš mašinos. Sužeisti vaikai kartu su tėvu greitosios pagalbos automobiliu išgabenti į ligoninę.

Tragedijos sukrėsti mažeikiškiai pasiryžo tvirtai laikytis reikalavimo visada užsisegti saugos diržus, kuo bevažiuotų – mokykliniu autobusu ar lengvuoju automobiliu ir skatinti tai daryti aplinkinius.

„Mažeikių rajono pradinukai sukrėsti neseniai įvykusios tragiškos avarijos, kai apsivertus mikroautobusui žuvo jų bendraamžis. Kelių eismo taisyklių reikalavimas užsisegti saugos diržus nėra laužtas iš piršto. Dažnas saugaus eismo įstatymo punktas yra parašytas krauju“, – teigia Vilniaus apskrities kelių policijos komisarė Aistė Dijokaitė.

Skaitykite daugiau: http://auto.lrytas.lt/saugus-eismas/mazuosius-mazeikiskius-sukrete-bendraamzio-zutis.htm