Naujienos

Kaune automobilis rėžėsi į stulpą: vienas jaunuolis žuvo, kitas sunkiai sužeistas

2017-02-20
Šeštadienio vakarą Kaune įvyko skaudi eismo nelaimė, per kurią žuvo žmogus.
Kaip pranešė Policijos departamentas, 21 val. 40 min. A.Kriščiukaičio gatvėje automobilis „Peugeot 306“ nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į stulpą. Žinią apie nelaimę patvirtino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas. 
Pasak jo, nelaimės aplinkybės tikslinamos. 
Pirminiais duomenimis, per eismo įvykį žuvo maždaug 25 metų jaunuolis. Jis  rastas šalia automobilio. Kitas vaikinas, kuriam taip pat apie 25 metai, išvežtas į ligoninę. Medikai pranešė, kad jaunuolis patyrė sunkius sužalolojimus. Atvykus medikams, jis buvo be sąmonės. Vyras nuvežtas į Kauno klinikas.
Į nelaimės vietą buvo iškviesti gelbėtojai, kurie padėjo išlaisvinti žmones.
Liudininkai  pasakojo, kad prieš smūgį į stulpą automobilis lėkė dideliu greičiu, lenkė kitus automobilius. Policijos pareigūnai spėjo, kad nelaimė įvyko dėl pernelyg didelio greičio ir slidžios kelio dangos. 
Įvykio vieta atrodė baisiai – po susidūrimo „Peugeot“ tiesiog apsivyniojo aplink stulpą. Automobilis įlėkė į stotelę, tačiau nekliudė joje stovėjusių žmonių. Kol kas pareigūnai negalėjo patvirtinti, kad vairuotojas buvo apsvaigęs nuo alkoholio – tai paaiškės po ekspertų tyrimų.
Kurį laiką eismas gatve buvo sustabdytas.

Skaitykite daugiau: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/nelaimes/kaune-automobilis-rezesi-i-stulpa-vienas-jaunuolis-zuvo-kitas-sunkiai-suzeistas.htm