Naujienos

Kaune vertėsi jauno vairuotojo nesuvaldytas „VW Golf“

2016-12-28

Trečiadienį 8.52 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šilainių pl., yra apsivertęs automobilis. Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, rastas apsivertęs vyro (gim. 1995 m.) vairuotas automobilis „VW Golf“. Pirminiais Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio duomenimis, vairuotojas blaivus.

Pasak įvykio vietoje dirbusių pareigūnų kelininkai apie pavojingą kelio ruožą informuoti. Pranešimą patruliai siuntė dar 7 valandą ryto, tačiau iki nelaimės ir dar valanda po jos kelias taip ir nebuvo pabarstytas. Kol pareigūnai laukė techninės pagalbos automobilio, netoli apvirtusio VW įvyko dar vienas eismo įvykis. Laimei, jame niekas nenukentėjo – nesilaikydami saugaus atstumo susidūrė BMW ir mokomasis „Ford“. Kad kelyje nesusidarytų dar didesnė spūstis pareigūnai vairuotojams liepė važiuoti į aikštelę ir ten užpildyti eismo įvykio deklaraciją. Tai ne vienintelis eismo įvykis trečiadienio rytą dėl kelio dangą padengusio „juodo ledo“. Avarijos įvyko A.Smetonos alėjoje, Pramonės prospekte, VI forto žiede. Nuokalnėse sutriko transporto eismas.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/kaune-vertesi-jauno-vairuotojo-nesuvaldytas-vw-golf-59-732904