Naujienos

Slavikų seniūnijos bendruomenės centras organizavo poezijos rudenėlio renginį

2021-09-10

Rugsėjo 10 dieną Slavikų seniūnijos bendruomenės centras organizavo poezijos rudenėlio renginį. Jau tradiciniu tapęs Poezijos rudenėlis šiemet vėl sukvietė kraštiečius į gražų gamtos kampelį – Kurynės parką, kur Šakių rajono literatai, seniūnijos bei Šakių viešosios bibliotekos bendruomenės, Šakių rajono savivaldybės tarybos narė Rima Rauktienė minėjo kraštietės poetės Onutės Jasinskienės 80-tąjį gyvenimo jubiliejų. Taip pat buvo pristatyta naujausia poetės kūrybos knygelė „Paženklintas laikas“.

Saulėtą ir šiltą rudens dieną papuošė ne tik pačios Onutės Jasinskienės kūryba, bet ir Šakių rajono literatų skaitomos eilės. Poezijos rudenėlio dalyviai klausėsi Ritos Mockeliūnienės, Danutės Batiesienės, Vitalijos Ližaitienės, Rasos Bublaitienės, Valerijos Endriukaitienės, Marytės Rastupkevičiūtės ir Linos Eringienės kūrybos.

Renginio metu buvo pristatytas konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“, kuriame dalyvauja Slavikų seniūnijos bendruomenės centras, dalyviams dalinamos šviesą atspindinčios priemonės. Viso renginyje dalyvavo 67 įvairaus amžiaus bendruomenės nariai.

 

Tai – penktasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020 – 2021 m. “.

 

Daugiau apie renginį:

http://slavikai.lt/index.php/2-uncategorised/533-poezijos-rudenelis-kuryneje-2021-09-09

http://sakiubca.lt/projektine-veikla/978-poezijos-rudenelis-2021