Naujienos

Asociacija „Kaimo svetainė“ organizavo saugaus eismo pamokėlę

2021-09-01

Rugsėjo 1 dieną Asociacija „Kaimo svetainė“ organizavo saugaus eismo pamokėlę. Rugsėjo pirmoji išskirtinė diena, kai tėvai ir vaikai jaučia didelę šventę, tačiau tą dieną galbūt ne visi susimąsto ir skuba ne tik eidami per gatvę, bet ir važiuodami automobiliu.  O ypač tėveliai veždami mažuosius į darželį. Todėl asociacija „Kaimo svetainė“ nusprendė nuvykti į darželius, kuriuos lanko asociacijos narių vaikai, ir paklausinėti pačių mažiausių, kaip juos tėveliai atveža ar atlydi į darželius.

Nuvykus į darželius buvo pravestos eismo saugumo pamokėlės. Vaikai buvo labai aktyvūs, pasakojo, kaip juos tėveliai veda į darželį, kad reikia dėvėti atšvaitus ir  visad būti saugiems.

Po pamokėlės visiems vaikučiams buvo išdalinta po atšvaitą, o tiems, kas greičiausiai atsakė į klausimus, buvo įteiktos šviesą atspindinčios eismo saugumo priemonės. Taip pat įteikėme po šviesą atspindinčią liemenę ar rankinę auklėtojoms bei padėjėjoms, kurios prisidėjo prie šios eismo saugumo pamokėlės. Viso akcijoje sudalyvavo 57 dalyviai. Akcijos metu išdalinti  47 atšvaitai, 5 krepšiai ir 5 liemenės.

 

Tai – trečiasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020 – 2021 m. “.

 

Daugiau apie renginį:

https://www.raseiniai.lt/naujienos/eismo-saugumas-ir-rugsejo-pirmoji/

https://raseiniuvvg.lt/eismo-saugumas-ir-rugsejo-pirmoji/