Naujienos

Šilų bendruomenė organizavo Kelių eismo taisyklių priminimą bendruomenės išvykos metu

2021-08-28

Rugpjūčio 28 dieną Šilų bendruomenė organizavo Kelių eismo taisyklių priminimą bendruomenės išvykos metu. Pabėgę nuo savo kasdieninių darbų ir rutinos Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos nariai leidosi į kelionę, kurios metu siekė labiau pažinti Suvalkijos kraštą, jo žmones, kultūrą ir paveldą. Plačiose lygumose ir derlingose žemėse gyvenantys suvalkiečiai brangina žemę, gamtos teikiamus turtus, lietuvių kalbą. Išlikusiuose puošniuose ir turtinguose dvaruose saugoma Suvalkijos krašto istorija. 

 

Keliautojų saugumu rūpinosi Panevėžio r. Šilų bendruomenės pirmininkė Regina Turulienė, kuri visiems priminė saugaus eismo taisykles, padovanojo projekto „Eismo saugumas bendruomenėse“ atšvaitus bei paragino tamsiu paros metu juos segėti.

 

Kelionės metu dalyviai siekė ne tik pažinti kitą regioną, jo kultūrą bei tradicijas, bet ir norėjo sutelkti aktyvius bendruomenės narius, pastiprinti jų tarpusavio ryšius, paskatinti bendradarbiavimą. Viso renginyje dalyvavo 51 suaugęs bendruomenės narys. 

 

Tai – antrasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020 -2021 m.“.

 

Daugiau apie renginį:

https://www.manokrastas.lt/straipsnis/keliones-zmogu-augina-%E2%80%93-panevezio-rajono-bendruomeniu-sajungos-nariu-pazinti-su-suvalkija

https://www.panrs.lt/keliones-zmogu-augina/ 

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=odeta.baltramiejuniene&set=a.10219618763931585