Naujienos

Giliogirio bendruomenė organizavo saugaus eismo renginį vaikams

2021-08-17

Apie tai, kad artėja mokslo metai primena žiedus kraunantys kardeliai. Kaimo vaikai labai laukia galimybės grįžti į mokyklas, vėl bendrauti su draugais, mokytojais, pasiilgo mokyklinių metų įspūdžių.  Kadangi daugelis jų vyksta  keletą kilometrų į mokyklas,  esančias atokiau nuo namų, jiems teks  daugiau laiko praleisti  gatvėse,  laukti mokyklinio autobusiuko šalikelėje, būti ten, kur eismas gerokai  judresnis. Tuo tikslu Giliogirio kaimo bendruomenė kartu su policijos pareigūnais organizavo  mokymus „Eismo saugumas bendruomenėse“  ir saugaus eismo renginį. Mokymai  įvyko  2021m. rugpjūčio 17 d.    Rietavo savivaldybės Giliogirio kaime.

 

Pas vaikus atvyko pareigūnas  Amsius, kuris padėjo sukurti šiltesnę atmosferą ir sukėlė jaunųjų mokymų klausytojų susižavėjimą. Policijos pareigūnė Aurelija vaikams papasakojo kaip saugiai važinėtis dviračiu, paspirtuku, riedlente.  Pareigūnai  papasakojo, kaip vaikai turi elgtis kieme, kaimo keliuose, už kaimo ribų. Kam skambinti, ištikus nelaimei  ir kokiu numeriu,  taip pat pamokino mažuosius kaip taisyklingai užsidėti atšvaistus. Vaikai aktyviai atsakinėjo į užduodamus klausimus, visi gavo dovanėlių.  Pareigūnai visiems norintiems leido apžiūrėti  policijos pareigūnų automobilį.

 

Saugaus eismo pamokėlių klausėsi būrys vaikučių.  Žinioms užtvirtinti, Aistė Puidokaitė buvo paruošusi užduotėlių apie saugų eismą,  vaikai žaidė žaidimus ir atsakinėjo į klausimus apie saugų eismą. Renginio pabaigoje gerą nuotaiką kūrė nepamirštama fotosesija su šuniuku Amsiumi, kuris leido visiems norintiems nusifotografuoti su juo atminčiai. Viso renginyje dalyvavo 20 vaikų.

 

Tai – pirmasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m. “.

 

Daugiau apie renginį:

https://www.veik.rietave.lt/naujienos/2021/08/saugus-eismas-bendruomenese-mokymai-renginys-giliogirio-kaime

https://musuzinios.lt/mokyklas-pasiekime-saugus-saugaus-eismo-mokymai-giliogirio-kaimo-vaikams/?fbclid=IwAR2mm-luC-V3kn74MJIymM-aL_OoAE0CYfppus8zB78v7OfIcQQ0vJbOr_8