Naujienos

Panovių kaimo bendruomenės centras organizavo patirtinio mokymosi stažuotę

2021-08-19

Rugpjūčio 19 dieną Panovių kaimo bendruomenės centras organizavo patirtinio mokymosi stažuotę. Panovių kaimo bendruomenės centras įgyvendindamas Šakių VVG strategijos projektą „Bendruomeninio verslumo ugdymas ir jaunimo įtraukimas į Panovių kaimo bendruomenės veiklą“ lankėsi Aukštaitijos regione. Projekte numatyta surengti tris patirtinio mokymosi stažuotes skirtinguose Lietuvos regionuose ( Aukštaitijoje, Dzūkijoje ir Žemaitijoje) susipažįstant su bendruomeninio verslo pavyzdžiais.

Pažintis su Aukštaitijos regiono bendruomenių verslumo neatsitiktinai buvo pasirinktas Zarasų raj. Čia Antalieptėje įsikūręs Inovatorių slėnis tapo visos Lietuvos socialinio verslo centru. Būtent šioje vietoje ir prasidėjo Panovių bendruomeniečių stažuotės diena. Inovatorių slėnis- tai socialinis verslas, kurio pirminė misija yra ne tik generuoti pelną, tačiau savo darbu visų pirma teikti naudą bendruomenei, spręsti opiausias socialines problemas, prisidėti prie Lietuvos ir pasaulio socialinių inovacijų ir socialinio verslo plėtros, o taip pat, kurti erdvę, kurioje tai galėtų daryti ir kiti. Čia susirenka įvairiausių sričių specialistų, o iš naujų pažinčių gimsta socialinės, kultūrinės, aplinkosauginės ir verslo idėjos, šviesinančios mū sų dabartį ir ateitį.

Panovių bendruomenės centras dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl dažname renginyje, kaip ir šioje kelionėje, dalyviams buvo primintos saugaus eismo taisyklės išvykos metu. Aušra Kutkaitienė spėjo kelionėje dalyvaujančiam jaunimui pravesti blic viktoriną saugaus eismo klausimais, o Irena Jurkšienė aplankytų bendruomenių šeimininkėms įteikė šviesą atspindinčias priemones. Viso renginyje dalyvavo 49 įvairaus amžiaus bendruomenės nariai.

 

Tai – šeštasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m.“.

 

Daugiau apie renginį:

http://panoviai.lt/lt/naujienos/212-panoviu-bendruomenes-nariu-stazuote-aukstaitijoje

http://www.sakiubca.lt/projektine-veikl%C5%A1a/972-panoviu-bendruomenes-nariu-stazuote-aukstaitijoje