Naujienos

Joniškio kultūros centro, Skaistgirio skyriaus bendruomenė organizavo saugaus eismo veiklas Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventės metu

2021-07-06

Liepos 6 dieną, minint Lietuvos  Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, Joniškio kultūros centro bendruomenė organizavo saugaus eismo veiklas. Renginio metu, susirinkusiems giedoti Tautiškos giesmės, priminta apie ypač  didelę naudą nešiojant šviesą atspindinčias priemones, kultūringą bei saugų dalyvavimą eisme. Renginyje dalyvavo apie 100 įvairaus amžiaus bendruomenės narių. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas atkreipti dėmesį į šviesą atspindinčias priemones.  Buvo priminta atšvaitų, liemenių ir kitų šviesą atspindinčių priemonių svarba ir taisyklingas nešiojimas dalyvaujant eisme. Paraginta šia informacija pasidalinti su artimaisiais.

 

Organizuojant renginį bendruomenė bendradarbiavo su Joniškio policijos bendruomenės pareigūnais, Skaistgirio seniūnija, Skaistgirio šv. Jurgio parapija, Skaistgirio miestelio bendruomene, moterų draugija „Versmė“, Lankaičių, Alsių, Ramoškių, Maldenių, Jurdaičių ir Reibinių kaimų bendruomenėmis.

 

Tai – ketvirtas bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“.

 

Daugiau apie renginį:

https://www.facebook.com/skaistgiriomoterudraugija.versme/posts/863047934306835

http://www.joniskiovvg.lt/lt/is-kulturinio-renginio-saugiai

http://bendruomenes.lt/naujiena/bendruomenes/is_kulturinio_renginio_saugiai_2