Naujienos

Mirklių kaimo bendruomenė organizavo šventę „Saugokime save ir kitus“

2021-06-18

Birželio 18 dieną Mirklių kaimo bendruomenė organizavo šventę „Saugokime save ir kitus“. Į tradicinį bendruomenės renginį susirinko ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai, seneliai.  Atvyko Raseinių rajono policijos bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė su policijos jaunaisiais rėmėjais. Vaikų globos namų vaikai, bei auklytės, Raseinių Pagalbos šeimai namų globos centro koordinatorės. Rėmėjas  Edmundas Kazbaras. Šventė prasidėjo Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkės Gražinos Andraitienės sveikinimu.

 

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenė   kasmet aktyviai dalyvauja  Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos rengiamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ . Raseinių rajono policijos bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė visus susirinkusius pasveikino su šia tradicine gražia švente ir priminė, kaip saugiai elgtis gatvėje, pėsčiųjų perėjoje. Pravedė instruktažą, kaip saugiai vasaros metu reikia laikytis eismo taisyklių važiuojant dviračiu, kaip saugiai važiuoti dviračiais kolonoje. Visiems dalyviams kurie neturėjo, buvo išdalinti  atšvaitai, kuriuos dovanojo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Visi dalyviai gražiai , neskubant su dviratukais, paspirtukais , įvairiais  ratukais riedėjo lydint policijos automobiliui. Visus dalyvius sugrįžusius su gera nuotaika  pasitiko jų numylėtinis policijos bičiulis Amsis. Visi vaikučiai ir suaugusieji skubėjo paveiksluotis su gražuoliu šuniuku.  Linksmai nusitekę, žingsniavo prie sportinių rungčių. Prieš tai pareigūnė Giedrė Deveikienė pravedė viktoriną apie saugų elgesį.  Tuoj pat buvo tradicinis važiavimas kliūčių ruožas dviratukais , ją išbandė vaikučiai, bei suaugusieji. Renginyje dalyvius taip pat džiugino ir kitos veiklos - krepšinio baudų metimas, smiginis, šaškės, stalo tenisas. Mažieji ir jų mamytės mėtė spalvotus kamuoliukus į taikinį. Vėliau nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, prizais, prisiminimo dovanėlėmis.

 

Organizuojant renginį bendruomenė bendradarbiavo su Raseinių rajono policijos pareigūne Giedre Deveikiene,  pagalbos šeimai namų globos centru. Viso renginyje dalyvavo 38 įvairaus amžiaus dalyviai.

 

Tai – pirmasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“.

 

Daugiau apie renginį:

https://www.raseiniai.lt/naujienos/tradicine-svente-mirkliuose-saugokime-save-ir-kitus/

https://raseiniuvvg.lt/tradicine-svente-mirkliuose-saugokime-save-ir-kitus-2/ 

http://raseiniaitv.lt/tradicine-svente-mirkliuose-saugokime-save-ir-kitus-video/?fbclid=IwAR0r8BiRYRMPhG6Dsa5Xn4Ei7a8FdD8aZmnsqdcLrP-DCUAu-urfpqLbwy4

https://manoraseiniai.lt/aktualijos/bendruomenes/tradicine-svente-mirkliuose-saugokime-save-ir-kitus/