Naujienos

Panemunio kaimo bendruomenė organizavo šventę „Šeimos diena“

2021-05-29

Gegužės 29 dieną Panemunio kaimo bendruomenė organizavo šventę „Šeimos diena“. Šiemet šventės tema buvo orientuota į žinias apie saugumą kelyje. Tema pasirinkta neatsitiktinai, kadangi bendruomenė dalyvauja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuotame projekte “Eismo saugumas bendruomenėse”, todėl rungčių nugalėtojai apdovanoti atšvaitais, šviesą atspindinčiais krepšiais ir kitais prizais. Dienos veiklos - įvairios estafetės, sportinės rungtys , viktorinos, muzikinė programa, tad dėmesys skirtas ir patiems mažiausiems, ir vyriausiems, o kad būtų smagiau, į pagalbą atklydo KakėMakė. Kadangi bendruomenė aktyviai bendradarbiauja su Rokiškio išsėtinės sklerozės asociacija, tai jos  nariai taip pat atvyko į šventę. Nepaisydami įvairių sveikatos sutrikimų, jie aktyviai dalyvavo viktorinoje ir kitose rungtyse. Renginyje iš viso dalyvavo 65 įvairaus amžiaus žmonės.

 

Šeimos diena organizuota bendruomenės kiemelyje, kuris tampa vis didesniu traukos centru, nes įrengta vaikų žaidimų ir treniruoklių suaugusiems aikštelė. Čia veiklos randa visi. O tą dieną kiemelyje „Šventės eismą” reguliavo kelio ženklai ir šviesoforo spalvos. Kiekviena rungtis reikalavo tam tikrų kelių eismo taisyklių žinių. Žinoma, patiems mažiausiems buvo pateikiamos užduotys, reikalaujančios elementarių žinių, o štai vyresni turėjo gerokai pamiklinti protą. Viktorinoje geriausias rezultatas buvo 2 klaidos iš 18 klausimų. Ir kitose sportinėse rungtyse šventės vedėja KakėMakė palietė saugaus eismo temas. Žaisdami dalyviai turėjo laikytis tam tikrų taisyklių, atsakyti į pateiktus klausimus, norėdami atlikti užduotis, turėjo pateikti praktinių kelių eismo taisyklių žinių.

 

Tai – pirmasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“

 

Daugiau apie renginį:

https://www.facebook.com/panemuniobendruomene/posts/3397743590328780?__cft__[0]=AZWGrltEsTnSNCbhV0hxybyO9DzWPiN1X2J3Y4aTBZ5CtzbOy3Nw1XzGUgB_KT2KRJywuNc0XVrJrCvvHvQAZnQlFmx_CXz26PUVuWS6jn4BhfMZU3iyJN5U7XFQ6NNAdbZnIbUfc2O0ytyFoVAyE79JSIRcadYyqFoyiygB1UqYNeLSKAijefl-lZ6T6050RMU&__tn__=%2CO%2CP-R

https://www.grokiskis.lt/bendruomeniu-vartai/seimu-sventeje-panemunyje-milijonas-prizu