Naujienos

Vadoklių ir Mikėnų kaimų bendruomenė organizavo saugaus eismo paskaitą ir viktoriną

2021-05-27

Gegužės 27 dieną Vadoklių ir Mikėnų kaimų bendruomenė organizavo saugaus eismo paskaitą ir viktoriną. Renginyje akcentuotos saugaus eismo taisyklės, ypatingas dėmesys skirtas pėstiesiems ir dviratininkams (paspirtukininkams). Renginyje dalyvavusios policijos pareigūnės kalbėjo apie apsaugos priemones vairuojant dviratę transporto priemonę: šalmą, šviesą atspindinčią liemenę. Vaikai supažindinti su važiavimo šaligatviu, dviračių, pėsčiųjų ir dviračių taku taisyklėmis, priminta, kaip taisyklingai kirsti  perėją, kaip saugiai elgtis važiuojant gatve. Dalyviai susidomėję klausėsi bendruomenės pareigūnių, vienbalsiai tvirtino, kad informacija naudinga ir labai įdomi.

 

Renginio, kuriame dalyvavo daugiau nei 20 Vadoklių seniūnijoje gyvenančių vaikų, veiklas koordinavo Vadoklių nestacionarių socialinių paslaugų namų vadovė Ilona Benetaitė. Susitikimo pabaigoje surengta viktorina, kurios metu buvo patikrintos vaikų saugaus eismo taisyklių žinios.  Daugiausiai teisingų atsakymų surinkę dalyviai buvo apdovanoti vertingais prizais: atšvaitais, šviesą atspindinčiais krepšiais, atšvaitais-pakabukais, knygelėmis „Kelių eismo taisyklės vaikams“.

 

Tai – pirmasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“.

 

Daugiau apie renginį:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=vadokliai.mikenai.7&set=a.934783167373828 

https://www.panrs.lt/vadokliu-ir-mikenu-kaimu-bendruomene-dalyvauja-eismo-saugumo-konkurse/ 

https://www.manokrastas.lt/straipsnis/vadokliu-ir-mikenu-kaimu-bendruomene-dalyvauja-eismo-saugumo-konkurse?fbclid=IwAR0YBu0Wpy-JpUJOnEVPm8RBexCn-RCl8uHvNyKq65iH2VcFd-Dk56XZcFY