Naujienos

Bendruomenė „Upytės žemė“ organizavo akciją „Į mokyklą ar darbą atvyk dviračiu“

2021-06-03

Birželio 3 dieną bendruomenė „Upytės žemė“ organizavo akciją  „Į mokyklą ar darbą atvyk dviračiu“. Bendruomenė organizavo šviečiamąsias saugaus eismo veiklas vaikams, kurias skyrė Pasaulinei dviračio dienai paminėti.

Mokiniai, mokytojai ir darbuotojai į mokyklą atvyko aplinkai draugiškomis transporto priemonėmis – dviračiais ir paspirtukais. Direktorė, pasitikusi atvykusius dviratininkus, dovanojo jiems atšvaitus, vaišino obuoliais ir sveikuoliškus batonėliais, linkėjo, kad dviratis taptų šios vasaros geriausiu ir saugiausiu kelionių draugu.

Baigiantis pamokoms į mokyklą atvyko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono PK Viešosios policijos skyriaus vyresnysis specialistas Darius Petraitis, kurį atlydėjo jo kolega policininkas Amsius. Pamokėlės metu pareigūnas mokiniams priminė Kelių eismo taisykles, ragino prieš išvažiuojant į kelią įsitikinti, kad jų eismo priemonė techniškai tvarkinga, kelyje būti atidiems ir atsakingiems – dėvėti šviesą atspindinčias priemones ir šalmą, rinktis tik saugų greitį. Policijos atstovas organizavo viktoriną, apžiūrėjo dviračius, įvertino jų techninį stovį, dviratininko pasirengimą išvažiuoti į kelią.

Nusifotografavę su policininku Amsiu, vaikai į namus išskubėjo pasipuošę ryškiaspalvėmis liemenėmis ir atšvaitais bei žinodami, kaip saugiai elgtis gatvėje. Renginyje dalyvavo 27 dalyviai.

 

Tai – pirmasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“.

 

Daugiau apie renginį:

https://www.manokrastas.lt/straipsnis/%E2%80%9Eupytes-zeme%E2%80%9C-paminejo-pasauline-dviraciu-diena-ir-moke-mazuosius-buti-saugiais-kelyje-

https://www.facebook.com/media/set?vanity=odeta.baltramiejuniene&set=a.10219167250684036