Naujienos

Rietavo socialinių paslaugų centro bendruomenė organizavo popietę skirtą tolimųjų reisų vairuotojų dienai paminėti

2021-05-28

Gegužės 28 dieną Rietavo socialinių paslaugų centro bendruomenė organizavo popietę skirtą tolimųjų reisų vairuotojų dienai paminėti. Tolimųjų reisų vairuotojas - žmogus, šimtus ar tūkstančius kilometrų gabenantis jam patikėtą krovinį į numatytą paskirties vietą. Galimos įvairios kelionės kryptys: dažniausiai keliaujama po Europos šalis bei įvairius Rusijos regionus. Kelionės trukmė visuomet priklauso nuo parinkto maršruto. Apie šią profesiją vaikams papasakojo vairuotojas R. G. Jis vilkiką vairuoja jau daugiau nei 20 metų. Svečias vaikams papasakojo, kaip tampama vilkiko vairuotoju. Kokios darbo sąlygos. Kokie pavojai tyko kelyje ir darbe. Kad ir kur dirbtų tolimųjų reisų vairuotojas - Lietuvoje ar užsienyje - dažniausiai tenka susidurti su tais pačiais sunkumais.

 

Toliau sekė dalyvių klausimai: kokia ilgiausia kelionė per dieną? Ar yra patyręs autoįvykių? Kaip sekasi vairuoti slidžiame kelyje? Kokias šalis yra aplankęs? Ir daug kitų.

 

Visi dalyvavo klausimų ir atsakymų viktorinoje - „Atspindys padės likti sveikam“. Socialinė darbuotoja ir svečias palinkėjo būti saugiems, laikytis kelių eismo taisyklių ir tamsiu paros metu nešioti atšvaitus. Atsakiusieji į klausimus gavo prizų. Pavakariams laukė LPF „Maisto bankas“ saldumynai. Viso renginyje dalyvavo 10 suaugusiųjų ir 10 vaikų.

 

Tai – ketvirtas bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“.

 

Daugiau apie renginį:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=301989808134111&id=101935591472868

http://rspcentras.lt/index.php/2-uncategorised/60-atspindys-pades-likti-sveikam