Naujienos

Obelyno bendruomenės centras organizavo renginį „Pakartok KET linksmai ir kelyje elkis atidžiai“

2021-05-10

Gegužės 10 dieną Obelyno bendruomenės centras organizavo renginį „Pakartok KET linksmai ir kelyje elkis atidžiai“. Į renginį dalyvius kvietė  jau tradiciniai eismo saugumo projekto personažai „Ežiukas ir Varliukas“, renginyje dalyvavo jauniausieji Obelyno pagrindinės mokyklos, ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai .

 

Renginys „Pakartok KET linksmai ir kelyje elkis atidžiai“, kuriame buvo gausu įvairių žaidybinių užduočių, saugaus eismo tema, vyko lauke su projekto personažais Ežiuku ir Varliuku. Patys mažiausieji projekto dalyviai džiaugsmingai sutiko Ežiuką ir Varliuką, ir kartu prisiminė pagrindines saugaus eismo taisykles. Kadangi Ežiukas po žiemos miego, nusipirko dviratį, tad vaikai jį perspėjo, kokios būtinos saugumo taisyklės, nes Ežiukas atvažiavo be liemenės ir be šalmo. Varliukas visiems renginio dalyviams išdalijo šviesą atspindinčias liemenes ir visi kartu leidosi atlikti smagių užduočių. Prisiminė kaip saugiai eiti per pėsčiųjų perėją, kaip  elgtis mokykliniame autobuse. Taip pat skaitė paveikslėlių knygelę „Mano šviesoforas“ ir net važinėjosi traukinuku.

 

Viso renginyje dalyvavo 12 dalyvių. Organizuojant renginį bendruomenė bendradarbiavo su Šilalės rajono Obelyno pagrindine mokykla.

Tai – ketvirtasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“.

Daugiau apie renginį:

http://www.silalesrvvg.lt/lt/news/293

https://www.zemaitija.lt/lt/item/25961/saugaus-eismo-renginiai-obelyne