Naujienos

Šeduvos globos namų bendruomenė organizavo orientacines varžybas „Atspėk kelio ženklą“

2021-05-13

Gegužės 13 dieną prisijungdami prie Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamo projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021“ Šeduvos globos namai organizavo orientacines varžybas „Atspėk kelio ženklą“, kuriose suaugę ir vyresnio amžiaus bendruomenės nariai ne tik gerai praleido laiką gryname ore, bet ir nuotaikingai nusiteikę išbandė savo jėgas atliekant įvairias užduotis.

 

Varžybų pradžioje komandos turėjo išsiaiškinti kelio ženklų reikšmes bei kuo greičiau juos paskirstyti į tinkamas vietas, atsižvelgiant į sankryžas, žaliąsias zonas, pastatus, pėsčiųjų judėjimo krypti, dviračio takus ir t.t. atliekant užduotį turėjo paaiškinti kodėl parinktas kelio ženklas yra toje vietoje. Pasibaigus šiai užduočiai visi susirinkome žaisti stalo žaidimo, kuriame taip pat reikėjo atspėti kelio ženklą, jį pristatyti ir paaiškinti reikšmę. Puikiai praleidę popietę gyventojai turėjo galimybę dar kartą pasikartoti kelio ženklus, kelių eismo taisykles bei aptarti įvairias situacijas, padiskutuoti ir įsiklausyti į kitų nuomones.

 

Tai – ketvirtasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“. Viso renginyje dalyvavo 21 dalyvis.

 

Daugiau apie renginį:

https://www.facebook.com/seduvosglobos.namai/posts/1446848652356775 

https://veriskiubendruomenes.blogspot.com/2021/05/seduvos-globos-namu-saugaus-eismo.html

https://www.seduvosglobosnamai.lt/saugaus-eismo-renginys-atspek-kelio-zenkla/