Naujienos

Balandžio mėnesį bendruomenės suorganizavo 21 renginį

2021-05-03

Konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“ dalyvaujančios bendruomenės per balandžio mėnesį įgyvendino 21 renginį. Atšilus orams bendruomenių tarpe vis populiaresnės akcijos lauke, žinoma, laikantis visų karantino ribojimų.

 

Vienas puikus tokios akcijos pavyzdys – Skaistgirio moterų draugijos „Versmė“ organizuotas saugaus eismo reidas, bendradabiaujant su bendruomenės pareigūnais. Taip pat saugaus eismo akciją su bendruomenės pareigūnais surengė ir Gribžinių bendruomenė, minėdama saugaus eismo dieną. Telšių moterų draugija „Akvalina“ pakvietė savo bendruomenės narius prisiminti saugų eismą žygyje aplink Masčio ežerą.

 

Taip pat, atsižvelgiant į bęsitesiančias karantino sąlygas, bendruomenės toliau sėkmingai organizuoja virtualias saugaus eismo viktorinas ir seminarus, piešinių konkursus. Įvairaus tipo saugaus eismo viktorinas šį mėnesį organizavo Pramogų ir sporto klubas „Ežerietis“, Žlibinų bendruomenė, Adomynės kaimo bendruomenė ir Panevėžio jaunuolių dienos centras.

 

Išskirtinai saugų eismą savo bendruomenių nariams priminė Skaistgirio moterų draugija „Versmė“, tradicinės kraujo donorų dienos metu.

Džiugu, jog konkurso dalyviai ir toliau sėkmingai įgyvendina renginius ir įvairias iniciatyvas saugaus eismo tema.