Naujienos

Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė organizavo saugaus eismo edukacinę valandėlę „Ką pasakys Amsis“

2021-04-19

Balandžio 19 dieną Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė organizavo saugaus eismo edukacinę valandėlę „Ką pasakys Amsis“. Prisiminti ir įtvirtinti žinias “Žiogelių“ grupės ugdytiniams į pagalbą atskubėjo policijos bičiulis „Amsius“. Laikas praleistas kartu buvo ne tik džiaugsmingas bet ir naudingas, vaikai įtvirtino žinias kaip saugiai elgtis gatvėje važiuojant dviratuku, paspirtuku, ar tiesiog keliaujant pėsčiomis.

Visi dalyvavo saugaus eismo viktorinoje. Auklėtoja Kristina tikisi jog perduotos  saugaus eismo  žinios vaikams bus naudingos ir jie pritaikys jas keliaudami į mokyklą. „Žiogelių“ grupės vaikai džiaugiasi, kad dalyvaudami eismo saugumo projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2020/2021“ sužinojo daug naudingų dalykų. Artėjant vasaros atostogoms labai svarbu pasirūpinti saugumu kelyje. Vaikai išlydėjo „Amsių“ pažadėdami būti atidžiais ir saugiais eismo dalyviais.

 

Tai – penkioliktas bendruomenės renginys, dalyvaujant projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“. Viso renginyje dalyvavo 4 suaugę ir 20 vaikų.

 

Daugiau apie renginį:

 

https://veriskiubendruomenes.blogspot.com/2021/04/eduvos-lop6elio-darelio-saugaus-eismo.html

https://photos.app.goo.gl/H9u2h5CMb8xXG8h28