Naujienos

Žlibinų bendruomenė organizavo piešinių parodą „Kelio ženklai margutyje“ ir viktoriną „Eismo taisykles žinau – nieko nebijau“

2021-04-11

Balandžio 11 dieną Žlibinų bendruomenė organizavo piešinių parodą „Kelio ženklai margutyje“  ir viktoriną „Eismo taisykles žinau – nieko nebijau“. Renginio metu saugaus eismo simbolis Katinas Micius renginio dalyvius pasitiko kartu su personažais  Velyke ir Zuikiu Puikiu.  Velykė kvietė praeivius dalyvauti viktorinoje „Eismo taisykles žinau – nieko nebijau“. Katinas Micius  rūpinosi, kad mažieji dalyviai ,piešdami  margutį su kelio ženklais, laikytųsi  saugaus atstumo.  Zuikis Puikis fiksavo renginio akimirkas.

Viktorinos metu buvo  prisiminta kelių eismo taisyklės, pakartoti kelio ženklai, prisiminta, kaip tiksliai nešioti atšvaitus, saugiai įlipti ir išlipti iš autobuso, kaip atšilus orams saugiai važinėti dviračiais ir paspirtukais.

 

Bendruomenės organizuotame renginyje sudalyvavo 40 įvairaus amžiaus kaimo gyventojų. Organizuojant renginį bendruomenė bendradarbiavo su kaimo biblioteka ir kultūros centru.

 

Tai – trečiasis bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m. “.

 

Daugiau apie renginį:

https://zlibinubendruomene.lt/2021/04/09/saugaus-eismo-renginys-zlibinuose-2021-04-11/

https://www.facebook.com/inga.bumblauskaite/posts/4155418817804483