Naujienos

Vasario mėnesį konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“ dalyvaujančios bendruomenės ne tik organizavo renginius, bet ir kūrė saugaus eismo knygeles!

2021-03-08

Vasario mėnesį, šalyje besitęsiant karantinui, bendruomenės ne tik organizavo nuotolinius renginius, viktorinas ir akcijas – net dvi bendruomenės, pasitelkusios savo narių kūrybiškumą, sukūrė saugaus eismo knygeles! Tai, Jonavos Justino Vareikio progimnazijos ir Šeduvos lopšelio – darželio bendruomenės.

 

Taip pat, laikydamiesi visų karantino ribojimų ir saugumo reikalavimų savo renginius vykdė ir kitos konkurso dalyvės: Gedimino gatvės bendruomenė organizavo nuotolinį fotografijų konkursą „Matomas tamsoje“ ir protmūšį „Pasitikrinkim saugaus eismo žinias“. Žemaitkiemio miestelio bendruomenė savo narius apie saugų eismą prisiminti pakvietė Vasario 16-osios dienos proga – bendruomenės nariai leidosi į edukacinį žygį. Pikelių bendruomenė kvietė dalyvauti virtualiame kelių eismo taisyklių konkurse, o Žlibinų bendruomenė organizavo viktoriną „Aš – saugus“.

 

Įsibėgėjant 2021 metams bendruomenės į konkursą įsitraukia vis aktyviau – per vasario mėnesį konkurso dalyvės suorganizavo 9 saugaus eismo renginius.