Naujienos

Konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m.“ kūrybiška ir iššūkių kupina metų pradžia

2021-02-05

Primasis naujų metų mėnesis pateikė ne vieną staigmeną – stichinės pūgos, rekordiniai šalčiai ir besitęsiantis karantinas. Tačiau net ir tokiomis sąlygomis bendruomenės rado būdų saugiai ir atsakingai įgyvendinti suplanuotus konkursinius renginius. Juk būtent dabar eismo saugumas keliuose tampa itin svarbus – kartu su šalį užklupiusia stichija pasipylė ir eismo įvykiai.

 

Per pirmąjį šių metų mėnesį bendruomenės įgyvendino 6 renginius:

Pikelių miestelio bendruomenės organizuotos akcijos metu, gyventojams dalintos saugaus eismo priemonės, priminta atšvaitų svarba. Jonavos Justino Vareikio progimnazija kvietė savo mokinius rašyti laiškus ir eilėraščius vairuotojams, bendruomenės organizuotas konkursas susilaukė net 200 dalyvių ir unikalių, su saugaus eismo tema susijusių kūrinių. Panovių kaimo bendruomenė, kartu su bendruomenės policijos pareigūnais, pakvietė savo narius į virtualią saugaus eismo viktoriną. Žemaitkiemio miestelio bendruomenės nariai organizavo virtualų renginį, kurio metu apie saugų eismą gyventojus edukavo bendruomenės policijos pareigūnai, o Šeduvos globos namų bendruomenė, savo organizuoto renginio metu įsitraukė į kūrybinį procesą – piešė ir spalvino kelio ženklus, prisiminė saugaus eismo taisykles, papuošė globos namų patalpas saugaus eismo plakatu.

 

Šalta metų pradžia, į šalį sugrįžusi žiema ir karantinas, neabejotinai palietė ir konkurse dalyvaujančių bendruomenių planus, tačiau nesustabdė jų noro skleisti saugaus eismo svarbos žinią savo bendruomenėse, ypatingai, kai saugaus eismo taisyklių laikymąsis, ekstremalių oro sąlygų metu, gali išgelbėti ne vieno bendruomenės nario gyvybę!