Naujienos

Skaistgirio moterų draugija „Versmė” ir Skaistgirio Šv. Jurgio parapija organizavo akciją „Saugus šventinis laikotarpis”

2021-01-06

Nuo gruodžio 23 dienos iki sausio 06 dienos Skaistgirio moterų draugija „Versmė“ ir Skaistgirio Šv. Jurgio parapijos bendruomenė organizavo akciją „Saugus šventinis laikotarpis”. Akcijos metu Šv. Jurgio parapijos klebonas Andrius Trakšelis, drauge su aktyviais parapijiečiais, įvairiais būdais priminė bendruomenės nariams apie šviesą atspindinčių priemonių svarbą. Vienus tikinčiuosius kalbino telefonu, primindami kaip saugiai elgtis kelyje, kaip nešioti atšvaitu ir kitas šviesą atspindinčias priemones, kitiems atšvaitus paliko prie namų vartų. Išradingi pastoracinės tarybos nariai dalį atšvaitų pakabino ir ant eglutės, maumedžio šakų, kad, atskubėję pasivaikščioti ant Uolyno kalno, juos surastų. Per dvi savaites išdalinta trisdešimt atšvaitų, penkios šviesą atspindinčios rankinės ir penkios šviesą atspindinčios liemenės.

 

Tai – antrasis bendruomenių susivienijimui priklausančios Šv. Jurgio parapijos bendruomenės renginys, dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021m.“. Iš viso akcijoje sudalyvavo 80 parapijiečių ir 10 ŠV. Jurgio parapijos aktyvių pastoracinės tarybos narių. Organizuojan akciją bendradarbiauta su bendruomenės pareigūnais, seniūnijos darbuotojais, socialiniais darbuotojais ir gimnazija.

 

Daugiau apie renginį:

http://www.bendruomenes.lt/naujiena/bendruomenes/sv_jurgio_parapijai_rupi_parapijieciu_saugumas_2

https://www.facebook.com/skaistgiriomoterudraugija.versme/posts/760801811198115

http://siauliuvyskupija.lt/sv-jurgio-parapijai-rupi-parapijieciu-saugumas/

http://www.joniskiovvg.lt/lt/sv-jurgio-parapijai-rupi-parapijieciu-saugumas