Naujienos

Ramonų kaimo bendruomenėje eismo saugumo svarbą priminė gyventojus aplankęs Kalėdų senelis

2020-12-20

Gruodžio 20 d. Ramonų kaimo bendruomenė surengė nuotolinį kalėdinį renginį „Laukiame Kalėdų senelio“. Kalėdų senelis su nykštuku jau nuo 10 val. važinėjo Ramonų gatvelėmis ir nešiojo dovanėles į namus, veidus užsidengę kaukėmis. Aktyviausiems bendruomenės nariams, vaikams, vienišiems seneliams ir šeimoms, kartu su  dovanėlėmis, įteikė ir  saugaus eismo priemones - atšvaitus, šviesą atspindinčias liemenes, krepšelius, pakabukus, su prie dovanėlių prisegta eismo saugumo „instrukcija“. Visiems palinkėjo būti sveikiems,  saugiai elgtis kelyje. O kad būtų matomi - visada  nešioti priemones , kurios atspindi šviesą tamsiu paros metu.

Kad Kalėdų seneliui su nykštuku būtų lengviau pasiekti  visus laukiančius, jiems talkino socialinė darbuotoja Daiva Žemaitienė , bendruomenės aktyvistė Danutė Jurkienė ir pati bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė.

Viso į renginį buvo įtraukta 60 dalyvių iš įvairių socialinių grupių: 30 bendruomenės vaikų iki 14 metų, 10 vienišų senjorų, 5 neįgalieji, 15 aktyviausi bendruomenės nariai. Tai – pirmasis bendruomenės renginys dalyvaujant projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2020 – 2021m.“.

 

Daugiau apie renginį:

https://raseiniuvvg.lt/ramonai-sulauke-kaledu-senelio/

https://ramonai.lt/lt/naujienos

https://www.raseiniai.lt/linker.phptmpl_into=middle&tmpl_name=m_article_view&article_id=13419&m_article_arch=1/renginiai/2020/12/kaledos-2020