Naujienos

Biliūnų kaimo bendruomenė suorganizavo akciją „Kalėdos ant slenksčio“

2020-12-05

Biliūnų kaimo bendruomenė, dalyvaudama konkurse “Saugus eismas bendruomenėse 2020 – 2021 m.” suorganizavo pirmąją savo iniciatyvą – akciją saugaus eismo tema „Kalėdos ant slenksčio". Vis šventiškiau bei išradingiau  nušvintant namų langams, miestų, kaimų gatvėms ir  aikštėms,  kalėdinė nuotaika atkeliavo ir į Biliūnus.  Žinodami, kad  artėjančios šventės bus kitokios - be šurmulio, visų išsiilgtų vakaronių, susitikimų, bet tęsdami bendruomenės tradiciją pasveikinti visus bendruomenės narius su Kalėdomis, šiemet bendruomenė tai padarė kitaip.

Akcija „Kalėdos ant slenksčio"  leido saugiai, išvengiant tiesioginių kontaktų, su kalėdinėmis dovanėlėmis aplankyti visus bendruomenės narius.  Devyniolika šeimų  ant savo namų slenksčio rado jiems adresuotus linkėjimų atvirukus ir dovanų maišelius su saldumynais, kūčiukais, arbata, suvenyrais ir saugaus eismo šviesą atspindinčiomis priemonėmis - liemenėmis, krepšiais ir atšvaitais. Tai ne  tik dovanos, bet ir priminimas, kad kasdien turime būti matomi gyvenime ir kelyje. Nuo bendruomenės susikūrimo gimusi tradicija iš tolo rankos mostu pasveikinti vienas kitą, šiuo laikmečiu ypač pravarti, taikintina ir šildanti priemonė, kad esame vieni kitiems svarbūs, matomi ir pastebėti.

Akcijoje sudalyvavo 36 dalyviai, iš kurių 16 priklauso pažeidžiamoms socialinėms grupėms.

Bendruomenė dėkoja Raseinių rajono kultūros centrui už materialinę paramą, kuri  prisidėjo prie gausesnio dovanų maišelio turinio. Stovint ant Kalėdų slenksčio Biliūnų kaimo bendruomenė nori visiems palinkėti, kad ateinančiais metais, kaip infekcija plistų tik geri dalykai ir, kad  kiekvienam asmeniškai pavyktų pajusti Kalėdų stebuklą!

Daugiau apie renginį:

http://sena.raseiniai.lt/index.php?846492233

https://raseiniuvvg.lt/kaledos-ant-slenkscio/ 

https://biliunai.lt/kaledos-ant-slenkscio/