Naujienos

Gribžinių bendruomenė paminėjo pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose

2020-11-28

Lapkričio 28 dieną Gribžinių bendruomenė, dalyvaudama VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021“, taip pat paminėjo pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti, tai – antrasis bendruomenės projekte suorganizuotas renginys.

Tuo tikslu bendruomenės nariai rinkosi bendrai maldai prie kaimo kryžiaus ir Šv. Florijono koplytstulpio. Prisiminė Gribžinių kaimo gyventojus, kurie žuvo kelyje Gargždai–Kretinga bei uždegė jų atminimui žvakeles. Bendroje maldoje su susirinkusiais dalyvavo Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios vikaras kunigas Ramūnas Gerdauskas, kuris į parapiją atvyko 2020 m. lapkričio 17 d. Naujai išrinktas vikaras bendruomenės nariams palinkėjo ne tik saugumo kelyje, bet ir perdavė dovanų nuo parapijos klebono dekano kanauninko Jono Paulausko.

Vėliau renginio dalyviai patraukė į kaimo turizmo sodybą „Gribžė“, kur drauge su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis Diana Pipiriene ir Rasa Matevičiene tęsė pokalbį apie saugų eismą. Bendruomenės nariams pareigūnės sumaniai ir įdomiai priminė eismo saugumo pradmenis.

Renginyje dalyvavo 21 Gribžinių bendruomenės narys. Pagrindinės renginio metu paliestos temos: pėstiesiems - būti matomiems ir atidiems kelyje, vairuotojams - nedalyvauti eisme apsvaigusiems, segėti saugos diržus.

Prie Gribžinių bendruomenės organizuoto renginio prisidėjo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ir Klaipėdos rajono laikraštis „Banga“ bei naujienų portalas apie Gargždus ir Klaipėdos rajoną mano-gargzdai.lt

 

Daugiau apie renginį:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1624566504383071&type=3

http://www.gargzdai.lt/gribziniu-bendruomenei-rupi-eismo-saugumas/

https://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/21996-gribzini-bendruomene-paminejo-pasaulin-diena-zuvusiems-eismo-ivykiuose?fbclid=IwAR0yVXLfxbdTO1cW9DIFZAjr68NSg2M2_DwkwYgcexp