Naujienos

Popietė „Pasaulinė diena žuvusiems keliuose“ Vėriškių bendruomenėje

2020-11-21

Lapkričio 21 d. Vėriškių bendruomenė organizavo popietę „Pasaulinė diena žuvusiems keliuose pagerbti“. Susitikimas buvo organizuojamas nuotoliniu būdu naudojantis ZOOM platforma. Popietės metu dalyviai džiaugėsi, kad Vėriškių kaime žmonės laikosi kelių eismo taisyklių, nes daug metų kaimo apylinkėse nėra buvę nelaimingų atsitikimų per kuriuos būtų nukentėję eismo dalyviai.

Susitikimo dalyviai diskutavo apie vis įvykstančias avarijas kelyje Šeduva-Kėdainiai ties Žilionių kryžkele. Bendru nutarimu buvo padarytos išvados, kad avarijas sumažintų greičio matavimo prietaisas avaringo kelio atkarpoje. Taip pat buvo pasikartotos saugaus eismo pagrindines taisykles tamsiu paros metu.

Vėriškių bendruomenės savanoriai, prisidėdami prie saugaus eismo iniciatyvos, yra išdaliję kaimo bendruomenės gyventojams šviesą atspindinčias priemones, bei pravedė trumpus mokymus kaip reikia tinkamai dėvėti atšvaitus, kad vairuotojai laiku pastebėtų pėstijį tamsoje.

Tai - jau antrasis susivienijimo renginys, organizuotas dalyvaujant konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020 - 2021m.“. Renginyje dalyvavo 10 žmonių.

 

Daugiau apie renginį:

https://www.facebook.com/veriskiu.bendruomene/posts/3540320912684681

https://veriskiubendruomenes.blogspot.com/2020/11/veriskiu-bendruomenes-saugaus-eismo_15.html