Naujienos

Virtualios saugaus eismo pamokėlės Jonavos Justino Vareikio progimnazijoje

2020-11-16

Jonavos Justino Vareikio progimnazija jau šeštus metus dalyvauja respublikiniame projekte “Saugus eismas bendruomenėse“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Antrasis bendruomenės šiame projekte suorganizuotas renginys - virtualios saugaus eismo pamokėlės „Atšvaitų svarba saugumui. Saugaus eismo taisyklių pakartojimas“ - 1-ų ir 2-ų klasių mokiniams vyko lapkričio 16-20 dienomis. Medžiagą pamokoms ir informatyvius lankstinukus jauniausiems progimnazijos mokinukams parengė 8-ų klasių moksleiviai, padedami žmogaus saugos mokytojos Allos Pranckevičienės. Viso renginyje dalyvavo 240 mokinių.

Aštuntų klasių mokinių sukurta vaizdo pamokėlė pradinukams labai patiko, po pamokėlės vyko aptarimas, viktorina ir praktinė užduotis. O pradinukų klasėse vietą atradę lankstinukai ilgai neleis pamiršti apie atšvaitų svarbą tamsiuoju paros metu ir saugų elgesį kelyje.

Dėkojame mokytojai Allai Pranckevičienei ir jos vadovaujamiems mokiniams už pagalbą ir nuoširdų bendradarbiavimą, rūpinantis jaunesniųjų moksleivių švietimu. Juk mokantis ir kartojant eismo saugumo taisykles, esame drausmingi kelyje.

Daugiau apie renginį:

https://www.jvareikis.jonava.lm.lt/870-virtualios-saugaus-eismo-pamokeles

https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/virtualios-saugaus-eismo-pamokeles/

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4853272654742790&id=1065490726854354