Naujienos

Joniškio kultūros centro Skaistgirio skyrius kvietė piešti piešinius tema ,,Kelyje žuvusių dienai atminti“

2020-11-15

Joniškio kultūros centro Skaistgirio skyrius surengė antrajį konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2020 - 2021m.“ renginį ir kvietė piešti piešinius tema ,,Kelyje žuvusių dienai atminti“.
Piešinius piešė įvairaus amžiaus Skaistgirio seniūnijos gyventojai. Tautodailininkė Virginija Kutkienė nupiešė kelią vedantį medžių alėja. Pasak tapytojos, tas kelias paženklintas ne viena mirtimi. Įspūdingas Renato Gedraičio piešinys, kuriame vaikinas pavaizdavo greičio spidometrą atsispindintį akyje. Paspaudei pedalą, mašina aukštyn ratais ir jau šalikelėje kryžius. Taip pat piešinėlius pristatė Reibiniuose gyvenančios Dž. Strockytė ir V. Gedraitytė, Skaistgirio moterų draugijos moterys.

Iniciatyvoje sudalyvavo 12 žmonių. Piešinių konkursas buvo orientuotas į įvairaus amžiaus ir socialinės padėties gyventojus: vaikus, jaunimą, suaugusius, vienišus, neįgalius, socialinę atskirtį patiriančius asmenis. Piešinių konkurso metu atkreiptas dėmesys į saugų dalyvavimą eisme ir kas nutinka, kai eisme dalyvauja apsvaigę ar neatsakingi asmenys viršijantys saugų greitį, nenaudojantys saugos diržų. Bendradarbiauta su Skaistgirio gimnazijos moksleiviais, Skaistgirio seniūnijos nevyriausybinėmis organizacijomis.

 

Daugiau apie renginį: 

https://www.manokrastas.lt/straipsnis/skaistgiryje-mineta-kelyje-zuvusiu-diena

http://siauliuvyskupija.lt/skaistgiryje-mineta-kelyje-zuvusiu-diena/

http://www.joniskiovvg.lt/lt/skaistgiryje-mineta-kelyje-zuvusiu-diena

http://www.bendruomenes.lt/naujiena/bendruomenes/skaistgiryje_mineta_kelyje_zuvusiu_diena_2

https://www.facebook.com/skaistgiriomoterudraugija.versme/posts/727131164565180