Naujienos

Asociacija „Kaimo svetainė“ minėjo atšvaitų dieną rengdami saugaus eismo akciją „Uždek žvakutę"

2020-11-02

Asociacija „Kaimo svetainė“ prisidėdama prie akcijos paminėti žuvusiuosius surengė saugaus eismo akciją „Uždek žvakutę“.

Raseinių automobilių stovėjimo aikštelėje prie kapinių „Kaimo svetainė“ bendruomenės nariai su dalyviais stebėjo, kaip vairuotojai ir pėstieji elgiasi sankryžose, važiuodami iš jų ar įvažiuodami į jas. Buvo stebimas ir analizuojamas vairuotojų ir pėsčiųjų elgesys, ar laikomasi saugaus eismo taisyklių, vienas kitų atžvilgiu. Neteisingai besielgiantiems organizatoriai įteikė po atšvaitą ir priminė kaip reikia saugiai elgtis keliuose. Akcijos metu buvo išdalintas 21 atšvaitas ir 3 liemenės.

Važiuodami namo „Kaimo svetainė“ bendruomenės nariai ir dalyviai stabtelėjo kelyje    Raseiniai-Gabšiai, kuriame uždegė žuvusiesiems po žvakelę.

Asociacijos „Kaimo svetainė“ tikslas šiuo renginiu atkreipti Raseinių miesto ir rajono gyventojų dėmesį bei kiekvienam priminti apie atsakomybę už savo veiksmus kelyje. Saugotis ir laikytis kelių eismo taisyklių turi ne tik vairuotojai bet ir pėstieji, tik tokiu būdu bus išvengta beprasmių aukų. Tai - antrasis bendruomenės renginys, suorganizuotas dalyvaujant konkurse - „Eismo saugumas bendruomenėse 2020 - 2021m.“. Akcijoje dalyvavo bendruomenės šeimos su vaikais, viso akcija sulaukė 24 dalyvių.

 

Daugiau apie renginį: 

http://sena.raseiniai.lt/index.php?1156219223

https://raseiniuvvg.lt/pamineta-pasauline-diena-zuvusiems-eismo-ivykiuose-atminti/