Naujienos

Neeilinis reidas Vilniuje: kas valandą po neblaivų vairuotoją, pradėtas ir ikiteisminis tyrimas

2019-01-07
Net keturi neblaivūs vairuotojai įkliuvo naktį iš šeštadienio į sekmadienio Vilniaus kelių policijos pareigūnams surengus tradicinį savaitgalinį reidą miesto gatvėse. Girtą vairuotoją pareigūnai sugaudavo maždaug kas valandą. Rezultatas gana netikėtas, kadangi pastaruoju metu per reidus įkliūdavo vis mažiau girtų vairuotojų, o dažnu atveju jų nebūdavo nė vieno. Šį kartą pradėtas ir vienas ikiteisminis tyrimas.

Jį „užsidirbo“ automobilio „Škoda“ vairuotojas, pačioje reido pradžioje sustabdytas Ozo g. ir Buivydiškių g. sankirtoje. Į alkotesterį vyras pripūtė 1,77 prom. Tai jau girtumas, dėl kurio tenka aiškintis teisme – pripūtus daugiau nei pusantros promilės visais atvejais pradedamas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia iki metų nelaisvės.

„Žmona išvarė iš namų. Važiavau į viešbutį, čia netoli“, – bandė teisintis „Škoda“ vairuotojas, nepanoręs sakyti, už ką buvo išvarytas iš namų.

Paklaustas, kodėl vis dėlto vairavo girtas, o nekvietė tasi, vyras tylėjo...

 

Skaitykite daugiau: https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/43/240051/neeilinis-reidas-vilniuje-kas-valanda-po-neblaivu-vairuotoja-pradetas-ir-ikiteisminis-tyrimas