Naujienos

Avaringiausi ne didmiesčiai: mažesniuose miestuose vairuotojams trūksta kultūros

2018-12-28
Pagal registruotų eismo įvykių skaičių, tenkantį tūkstančiui gyventojų, šiais metais išsiskiria poilsiautojų ir turistų pamėgti Trakų bei Molėtų rajonai, tačiau didmiesčiai taip pat išlieka rizikingomis zonomis. Besibaigiančių metų duomenis išanalizavę draudimo bendrovės BTA specialistai griauna stereotipą, kad tarp didmiesčių avaringiausia sostinė, rašoma pranešime.
„Pagal absoliučius avaringumo skaičius rizikingiausias miestas Lietuvoje – sostinė, čia įvyksta daugiausiai eismo įvykių. Tačiau tai natūralu – čia intensyviausi transporto srautai, daugiausiai automobilių, jau neminint parkavimo ypatybių daugiabučių kiemuose ar prie didžiųjų prekybos centrų. Todėl nusprendėme apskaičiuoti santykinį avaringumo rodiklį tūkstančiui gyventojų ir duomenys atskleidė, kad daugiausia eismo įvykių šiemet buvo fiksuota turistų ir poilsiautojų pamėgtuose Trakų bei Molėtų rajonuose. Tuo metu Vilnius net nepatenka į rizikingiausių savivaldybių penketuką“, – sakė įmonės Ekspertizių skyriaus vadovas Andrius Žiukelis.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/saugukelyje-lt/avaringiausi-ne-didmiesciai-mazesniuose-miestuose-vairuotojams-truksta-kulturos-787-1076988?c=787