Naujienos

Lietuviškus „kelių gaidelius“ siūlo tramdyti švediškom priemonėm

2018-12-14
Lietuvoje vyksta Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ir Švedijos atstovų organizuojama konferencija, kurioje kelios dešimtys iš įvairių šalių atvykusių ekspertų diskutuoja, kaip būtų galima pagerinti eismo saugumą Baltijos jūros regiono valstybių keliuose. Apie šios konferencijos tikslus pasakoja LRT RADIJO laida „Ryto garsai“.
Šiuo metu, Europos keliuose įvykstančiuose eismo įvykiuose kasmet žūsta daugiau nei 26 tūkst. žmonių. Šią situaciją norima pakeisti kardinaliai, o visų saugaus eismo ekspertų siekis – surasti priemones, kurios padėtų žūčių skaičių sumažinti iki nulio.
Surengti konferenciją saugaus eismo tema pasiūlė švedai, o Lietuva mielai prisijungė prie šios iniciatyvos ir padėjo suorganizuoti šį renginį.
Vilniaus Gedimino technikos universiteto docentas Vidas Žuraulis pastebi, kad būtent Švedijos atstovai yra daugiausia dirbantys eismo saugumo srityje ir yra vieni iš aktyviausių vizijos nulis proteguotojų, todėl jų indėlis į šia konferenciją labai svarus.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/baudos-kvitas/lietuviskus-keliu-gaidelius-siulo-tramdyti-svediskom-priemonem.d?id=79811131