Naujienos

Praėjusios paros avarijose žuvo žmogus, dar 10 žmonių buvo sužalota

2018-11-22

Lietuvos kelių policijos tarnyba praneša, kad lapkričio 21 d., trečiadienį, mūsų keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 10 žmonių. Viename eismo įvykyje žuvo atšvaitų neturėjęs 61 metų pėsčiasis.

Pėsčiųjų perėjose buvo partrenkti trys pėstieji, tarp kurių – 12 metų mergaitė. Per parą policija užregistravo 73 techninius eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo, 2 tokius eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Ryte, apie 8 val. 20 min. Vilniaus m., ties Nemenčinės pl.–Saulėtekio al. sankryžoje, 20-metis automobilio „Fiat Doblo“ vairuotojas, šviesoforu reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje įvažiavo į perėją degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir partrenkė per perėją bėgusį 21 metų pėsčiąjį, kuris dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Apie 12 val. 30 min., Marijampolės savivaldybėje, Meškučių kaime, automobilį „Audi A3“ vairuotoją suko į kairę, kai iš galo važiavęs krovininis automobilis „Mercedez-Benz“, kurį vairavo pradedantysis 18-metis vairuotojas, lenkė lengvąjį automobilį ir jį kliudė. Po susidūrimo abu automobiliai nuvažiavo į griovį. Įvykio metu buvo sužeisti ir į ligoninę pristatyti lengvojo automobilio vairuotoja ir kartu važiavęs 6 metų keleivis.Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/nelaimes/2018/11/22/news/praejusios-paros-avarijose-zuvo-zmogus-dar-10-zmoniu-buvo-suzalota-8314287/