Naujienos

Lenkimas: netinkamai atliekant, šis veiksmas gali virsti tragedija

2018-11-06
Kai kurie vairuotojai gali ir nesutikti, tačiau lenkimas – vienas sudėtingiausių ir pavojingiausių manevrų. Reikia įvertinti lenkiamo automobilio greitį, atstumą, kurio reikės šiam veiksmui atlikti ir dar kelis veiksnius, kurie gali nulemti, ar šį manevrą pavyks atlikti saugiai.

Kad lenkimo veiksmas tikrai pavojingas, o neteisingai įvertintos aplinkybės gali baigtis su liūdnomis pasekmėmis, LRT.lt sako Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialiosios paskirties skyriaus vyriausias tyrėjas Jonas Davidonis.

„Lenkimo metu dažniausiai susiduria priešpriešais važiuojančios transporto priemonės. Šių eismo įvykių pasekmės neretai būna pačios skaudžiausios – eismo dalyviai žūsta arba patiria daugybines traumas. 

Kita dažna eismo įvykių priežastis kuomet lenkiančios transporto priemonės vairuotojas susiduria su greta važiuojančiais ir į kairę sukančiais vairuotojais“, – sako J. Davidonis.

 

Skaitykite daugiau: https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/43/232543/lenkimas-netinkamai-atliekant-sis-veiksmas-gali-virsti-tragedija