Naujienos

Perspėja apie „kelių gaidelių“ antplūdį: elkitės taip, lyg važiuotumėte šalutiniu keliu

2018-10-31
Praėjęs pirmadienis, didesnę dalį Lietuvos užklojus pirmajam sniegui, tapo pirmuoju šios savaitės išbandymu vairuotojams. Ne mažesnis iššūkis laukia ir per Vėlines, kurios laikomos masinio eismo diena. Spūstys keliuose, rizikingi manevrai, greičiau ar kaip tik lėčiau už kitus judantys vairuotojai paprastai įvykių skaičių per Vėlines, palyginti su įprastu laisvadieniu, padidina 50 proc.
 
„Šiais metais Vėlinės bus ketvirtadienį, todėl tikėtina, kad nemažai dirbančiųjų pasinaudos galimybe pasiimti laisvą penktadienį ir pasidaryti ilgąjį savaitgalį. Tad panašu, kad suintensyvėjusius eismo srautus jausime jau nuo trečiadienio. Žinoma, didžiausi srautai į kelius pasipils bei spūstys šalia amžinojo poilsio vietų formuosis ketvirtadienį, todėl tą dieną vairuotojams pravartu pasitikrinti ar keliuose, kurie veda į kapines, nebus pakeistas eismo reguliavimas ir stengtis išvengti kamščių“, – draudimo bendrovės pranešime žiniasklaidai cituojamas BTA Ekspertizių skyriaus vadovas Andrius Žiukelis.
 
Pasak jo, siekiant išvengti kamščių ir galvosūkių dėl to, kur palikti automobilį, verta apsvarstyti ir vykimą viešuoju transportu, per Vėlines būna organizuojami net specialūs maršrutai. O apsisprendus vykti automobiliu pravartu rinktis netipinį laiką – išvažiuoti anksčiau ryte, ar kelionę, jei ši netolima, pavėlinti.Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/perspeja-apie-keliu-gaideliu-antpludi-elkites-taip-lyg-vaziuotumete-salutiniu-keliu.d?id=79454435