Naujienos

2018 m. saugaus eismo kampanija „Nustebink žiemą!“: nemokama automobilių patikra

2018-10-19
Spalio 17–28 dienomis keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose antrus metus iš eilės vyks saugaus eismo kampanija „Nustebink žiemą!“. Jos metu vairuotojai kviečiami atvykti į „Circle K“ degalines, kuriose bus nemokamai tikrinami automobilių akumuliatoriai, jų įkrovimas, žibintai, padangos ir kiti svarbūs ir saugų eismą žiemą užtikrinantys elementai.
 
Kampanija „Nustebink žiemą!“ vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose esančiose „Circle K“ degalinėse vairuotojams patogiu laiku – darbo dienomis nuo 16 iki 20 val., o savaitgaliais – nuo 11 iki 15 val. Patikrų vieta ir laikas nurodyti teksto apačioje, taip pat šią informaciją vairuotojai galės sužinoti degalinėse.

Kampanijos iniciatorius – UAB „Getz Lithuania“, priklausanti „Getz Nordic“ įmonių grupei, Baltijos šalyse prekiaujančiai „STP“ degalų priedais, „Osram“ žibintų lemputėmis ir „Armor All“ automobilių priežiūros priemonėmis. Apžiūros darbus atliks Vilniaus Gedimino technikos universiteto Automobilių inžinerijos katedros studentai ir dėstytojai. Kampanijos „Nustebink žiemą!“ partneriai – draudimo bendrovė „Seesam“ ir Lietuvos kelių policijos tarnyba, kuriospatrulių ekipažai lankysis patikrų vietose ir su vairuotojais pasidalins saugaus eismo žiemą patarimais.
 

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/saugukelyje-lt/2018-m-saugaus-eismo-kampanija-nustebink-ziema-nemokama-automobiliu-patikra-787-1045780?c=787