Naujienos

Keista avarija Šiauliuose: apgirtęs vairuotojas partrenkė vyrą, bet šis nustebino dar labiau

2018-09-28
Šiauliuose Aido gatvėje „Audi 80“ vairavęs neblaivus 55-erių vyras partrenkė per pėsčiųjų perėją dviračiu mynusį 60-metį.
 
Parblokštas dviratininkas galva trenkėsi į priekinį automobilio langą, o po to griuvo ant asfalto. Į įvykio vietą iškviesti greitosios pagalbos darbuotojai nukentėjusiam dviratininkui suteikė pirmąją pagalbą.Vyrui buvo sutvarstyta galva, jis išvežtas į ligoninę. Nukentėjusysis buvo sąmoningas.
 
Abu išgėrę

Tačiau patikrinę nukentėjusį vyrą alkoholio matuokliu pareigūnai nustebo. Prietaisas parodė, kad dviratininkas buvo nemažai išgėręs, o jo kraujyje yra viena promilė alkoholio.
 
Alkoholio matuokliu buvo patikrintas ir dviratininką partrenkusio automobilio vairuotojas. Pusamžiam šiauliečiui pareigūnai irgi nustatė lengvą (0,51 prom.) girtumą. „Audi 80“ vairuotojas pareigūnams teisinosi gėręs išvakarėse ir nemanęs, kad alkoholio kraujyje dar bus ir kitą dieną.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/auto/saugus-eismas/2018/09/26/news/keista-avarija-siauliuose-neblaivus-vairuotojas-partrenke-vyra-bet-sis-irgi-gaus-bauda-7675097/